Jaki prezent na ślub wybrać zamiast kwiatów

45.pngW dzisiejszych czasach niełatwo znaleźć odpowiedni prezent na ślub. Dawniej, kiedy dostęp do dóbr był ograniczony, było łatwiej, sprzęt AGD i RTV czy elementy wyposażenia domu były potrzebne i mile widziane w każdym domu. Dziś, kiedy każdy bez problemu może kupić je sam, wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent na ślub wybrać. Kończy się na oklepanych pomysłach i podarunkach bez charakteru, a przecież nie musi tak być.

Elegancki wazon z grawerem zamiast kwiatów

Cięte kwiaty kiedyś były standardowym prezentem na ślub i młoda para tonęła w pachnących bukietach, które jednak dosyć szybko traciły świeżość i swój urok. Obecnie coraz więcej nowożeńców prosi gości o to, by nie przynosili kwiatów i zastąpili je butelką wina lub innym drobnym, ale funkcjonalnym prezentem. Wspaniale sprawdzi się w tym przypadku grawerowany wazon z grubego szkła. To świetny prezent na ślub, ponieważ jest nie tylko bardzo estetyczny i elegancki, ale również funkcjonalny. Doskonale będzie prezentował się na honorowym miejscu w domu. Grube szkło i wysoka jakość wykonania gwarantują mu trwałość, dzięki czemu będzie piękną pamiątką na długie lata. A jeśli, któryś z gości weselnych jednak postawi na tradycję i przyniesie kwiaty, grawerowany wazon od razu przyda się, by przedłużyć ich żywotność.

Grawerowany wazon - spersonalizowany prezent ślubny

Najlepsze prezenty ślubne powinny być estetyczne i funkcjonalne, aby nie wylądowały głęboko w szafie czy w zakurzonym kącie. Jednak to nie wszystko. Idealny prezent na ślub powinien być również osobisty i jednoznacznie nawiązywać do okazji. Ten efekt osiągnąć można dzięki indywidualnej dedykacji w formie graweru na szkle. Na wazonie umieścić można imiona nowożeńców, datę ślubu, niewielką grafikę okolicznościową i krótką, osobistą dedykację. Tak przygotowany podarunek będzie stale przypominał małżonkom o złożonej sobie przysiędze i łączącej ich miłości, a także o dobrej woli i najlepszych życzeniach autora prezentu. Grawerowany wazon to doskonały pomysł na prezent ślubny, który z powodzeniem zastąpi kwiaty.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień