Złoty medalik

Złote medaliki

Chrześcijańskie wartości to dla wielu Polaków najważniejsze życiowe drogowskazy. Warto więc zawsze mieć przy sobie delikatny symbol przynależności do wspólnoty katolickiej, na przykład w postaci subtelnego medalika zawieszonego na szyi. Postacie lub symbole religijne obecne na medalikach to oznaka boskiego wsparcia na każdym kroku życia. Złoty medalik Matka Boska, medalik z opiekuńczym aniołkiem, medalik złoty szkaplerz dwustronny i wiele innych dostępnych w ofercie naszego sklepu będzie stanowił piękny symbol przynależności do chrześcijańskiej rodziny, ale także piękny i wzruszający prezent dla osoby wierzącej.

 

 

 

Cudowny złoty medalik ukazujący ważną symbolikę doskonale sprawdzi się jako prezent z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej lub Bierzmowania, ale także na inne okazje, no, urodziny czy specjalne rocznice. Każdy medalik z białego złota, delikatny i subtelnie połyskujący, czy też medalik ze złota żółtego, pięknie mieniący się w świetle, został wykonany z najwyższej jakości złota. Taki medalik złoty 585 to gwarancja zachowania najwyższej trwałości i jakości biżuterii przez długie lata, nawet jeśli będzie noszony na co dzień. Religijny charakter biżuterii jeszcze silniej podkreśla naturalne piękno złotego kruszcu. Od wielu lat najchętniej kupowany jest medalik Matka Boska złoty, jednak pozostałe, przedstawiające inne postaci, w tym również medaliki męskie, to również idealne ukoronowanie chrześcijańskich wartości, które możemy mieć zawsze przy sobie.

Medalik złoty 585 –ozdoba, piękny symbol

W naszym sklepie staramy się, aby każdy mógł odnaleźć coś idealnego dla siebie. Dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę sakralnej biżuterii. W ofercie znajdziesz medaliki męskie i damskie oraz dziecięce, medaliki z samego złota – białego lub żółtego, lub też medaliki z różnymi zdobieniami. Złoty cudowny medalik, który zostanie sprezentowany z myślą o upodobaniach, charakterze i wierzeniach, stanowić będzie wyjątkowy, spersonalizowany i unikatowy prezent. Do medalika dołączyć możesz indywidualny grawer na tabliczce, który podkreśli wagę wydarzenia, wyrazi dobre życzenia lub też będzie inspirującą sentencją. Taki upominek będzie towarzyszył osobie obdarowanej przez całe życie, zawsze blisko, zawsze przypominając o wyjątkowych wartościach i życiowej ścieżce. Medalik złoty Matka Boska, lub też przedstawiający inne sakralne symbole, to zdecydowanie wartościowy, ważny i sentymentalny prezent na długie lata!

Doskonała jakość złota najwyższej próby, a także misterne wykonanie i precyzyjne wykończenie każdego elementu biżuterii – czy to złota Matka Boska, czy piękny Anioł, czy z wizerunkiem Matki Boskiej Karmiącej stworzy idealny upominek o jednocześnie niesłychanie symbolicznym i inspirującym znaczeniu, jak i będący trwałą piękną pamiątką, ozdobą, a nawet i inwestycją – nie od dziś wiadomo, że złoto nie traci, a wręcz zyskuje na wartości.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.