Złoty krzyżyk

Złote krzyżyki nie tylko do noszenia na co dzień 

Złota biżuteria oraz wszelkie przedmioty wykonane z tego szlachetnego kruszcu już od starożytności uważane były za pełne gracji i piękne, były też pożądane ze względu na to, że utożsamiały luksus, dobry gust i wrażliwość na piękno. Złoto jest trwałe, pełne blasku i eleganckie. Często wybieranym rodzajem złotej biżuterii jest biżuteria sakralna, jak krzyżyk złoty damski oraz krzyżyk złoty męski, a także krzyżyki dla dzieci, mające wskazać im chrześcijańskie wartości i drogę postępowania – np. na szczególne okazje złoty łańcuszek chrzest, a także na komunię czy bierzmowanie.

Chrześcijańskie wartości są dla wielu z nas ważnymi życiowymi wskazówkami, których pragniemy przestrzegać. Jeśli zatem poszukujesz subtelnego, ale i wartościowego elementu, który dla Ciebie innych przedstawiałby Twoją przynależności do wspólnoty chrześcijańskiej i utożsamianie się z jej wartościami, warto wybrać złoty krzyżyk do łańcuszka. Odpowiedni dobór łańcuszka (splotu, grubości oraz długości) a także ozdobnego krzyżyka stanowiącego zawieszkę, pozwala na stworzenie elementu biżuterii idealnego dla każdej osoby – czy to delikatnej, czy bardzo charakternej Celebrytka krzyżyk złoto noszona na co dzień stanowić będzie symbol przynależności do wspólnoty, ale też pokaże siłę i boskie wsparcie na każdym kroku. To codzienne wsparcie i sakralny akcent przy codziennych rutynach dla każdego, młodego czy starszego katolika. Złoty krzyżyk dla mężczyzny czy złoty medalik krzyżyk dla kobiety, a także złote krzyżyki wręczane dzieciom to oprócz symbolu również piękna, delikatna ozdoba każdej szyi.

Złoty krzyżyk próba 585 obrazujący ważną symbolikę katolicką stanowić będzie doskonały prezent na wiele okazji – np. z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej, Ślubu lub Bierzmowania, ale także na inne okazje, jak urodziny, imieniny czy ważne rocznice. Każdy dostępny w naszym sklepie złoty krzyżyk do łańcuszka, czy to klasycznie wykonany z czystego złota, czy też zdobiony pełnymi połysku kamieniami, został wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Wybierając cudowny sakralny łańcuszek złoty z krzyżykiem z naszej oferty, masz pewność najwyższej trwałości i jakości kruszcu oraz wykonanej biżuterii oraz niezmiennej estetyki przez długie lata – nawet w przypadku, gdy biżuteria będzie noszona na co dzień.

Symbol i ozdoba – złoty krzyżyk

Wyjątkowy i sakralny charakter złotych łańcuszków z krzyżykiem wspaniale podkreśla naturalne piękno złotego kruszcu i misternych zdobień. Złoty krzyżyk do łańcuszka to idealne uhonorowanie chrześcijańskich wartości, ale także zamiłowania do subtelnego piękna. Dokładamy najwyższych starań, aby każdy mógł odnaleźć w naszym sklepie idealny element biżuterii dla siebie, lub taki, który stanie się trafionym i dopasowanym prezentem dla bliskiej osoby. Dlatego posiadamy bogatą ofertę sakralnej biżuterii.

W naszym sklepie znajdziesz zatem złoty krzyżyk próba 585 wykonany z żółtego lub białego złota, będący albo subtelnie wykonanym złotym elementem z samego kruszcu, albo też unikatowym, wyróżniającym się elementem zdobionym, np. cyrkoniami. Odnajdziesz na pewno model krzyżyka, przypadnie Ci do gustu i trafi do serca na tyle, że będziesz nosić go codziennie! Celebrytka krzyżyk złoto jako prezent wybrany indywidualnie z myślą o charakterze bliskiej Ci osoby oraz jej wierzeniach zdecydowanie można nazwać spersonalizowanym, dobrze przemyślanym i wyjątkowym prezentem!

Personalizacja prezentu – gwarantowane wzruszenie i pamiątka na całe życie

Jeśli wybierzesz wyjątkowy złoty medalik krzyżyk na prezent dla bliskiej Ci osoby, otrzymasz gratis ozdobne pudełko wraz z tabliczką, na której z chęcią wykonamy dedykowany grawer! Możesz na niej umieścić spersonalizowaną dedykację – zawierającą datę, okazję, imię obdarowanej osoby, słowa życzeń lub ciekawy cytat. Dodatek osobistego graweru do prezentu nadaje mu wyjątkowego charakteru, sprawia, że prezent staje się jeszcze bliższy sercu – od razu widać, że osoba obdarowująca włożyła w to dużo serca! Dodatkowo, taki prezent przez długie lata będzie przypominać o radości, jaką sprawił, o okazji, z jakiej został sprezentowany oraz o osobie, która go wręczyła. Jeśli prezent będzie wyjątkowy – a takie są właśnie wyjątkowe złote krzyżyki w naszym sklepie, a w dodatku specjalnie dedykowany dla danej osoby – z wykorzystaniem personalizowanego graweru na tabliczce - wzruszenie i radość z upominku są gwarantowane!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.