Obrączki

Obrączki ślubne-symbol miłości i małżeństwa.

Przed zawarciem małżeństwa, dla wielu par to podstawowy zakup. Zakup który rodzi wiele dylematów i pytań, jaki wzór wybrać. Każdy czas ma swoje trendy i wzory.

Pierwsza decyzja to z jakiego koloru złota powinny być złote obrączki. Najczęściej wybierane są obrączki z żółtego złota. Sam kolor już świadczy o materiale wykonania. Bardziej odważni wybierają w białym kolorze bez wzoru lub z kilkoma diamentami (damska).

Po wybraniu koloru obrączek, warto zastanowić się czy będą gładkie klasyczne czy ozdobione pięknym wzorem. W chwili obecnej najbardziej popularne są obrączki gładkie bez wzoru dla obu osób. Sporadycznie wybierane są obrączki ślubne ze wzorem.

Po ustaleniu koloru i wzoru obrączek złotych, musimy ustalić jaki tekst zostanie wygrawerowany na obrączkach po wewnętrznej stronie. I tu powinniśmy stworzyć coś niepowtarzalnego i bardzo indywidualnego. Podpowiadając przyszłym nowożeńcom, że w grawerze powinniśmy mieć datę ślubu oraz imiona. W GRAWERCOM proponujemy również dodanie serduszek pomiędzy napisami by w całym życiu nie tylko łączyły obrączki, ale tak że i przede wszystkim miłość.

Cały nasz asortyment obejmuje bardzo duży wybór obrączek ślubnych nie tylko klasycznych mamy tez wzory z możliwością wstawienia brylantów lub cyrkonii. Po za tym, na indywidualne życzenie możemy zwiększyć grubość oraz szerokość obrączki.

Każdy nasz wyrób jest opatrzony certyfikatem oraz kartą gwarancyjną. Dodatkowo w cenie zakup dodajemy piękne opakowanie prezentowe.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-9 z 56 pozycji

Aktywne filtry