Pióro Parker

Pióro wieczne Parker – bo to, czym piszemy ma znaczenie. 


Któż z nas nie kojarzy firmy Parker? Myśląc: ekskluzywne artykuły piśmiennicze, w tym pióra wieczne, od razu na myśl nasuwa się ta prestiżowa, znana marka. Nic dziwnego, gdyż jest ona rozpoznawalna i ceniona na całym świecie! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jakość na najwyższym poziomie, którą proponuje. To jedna z niewielu marek, potrafiących połączyć: piękno, funkcjonalność, elegancję i niezawodność. Czyż nie takimi właśnie przedmiotami chcemy się otaczać?!


Na tak ogromny i nieustający sukces marki, wpływa wiele czynników. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że Parker swoje pierwsze pióro opatentował już w 1889 roku! Lata doświadczeń, rozwoju i budowania marki, doprowadziły ją do miejsca, w którym jest. Mimo ogromnej dostępności artykułów piśmienniczych na rynku wielu klientów decyduje się na sprawdzoną markę Parker, kojarzącą się z prestiżem i bardzo pożądaną. To doskonały pomysł na wręczenie komuś czegoś wyjątkowego. Dzięki możliwości, jakie daje personalizowanie artykułów piśmienniczych, możesz stworzyć np. piękne pióro Parker z grawerem, jakiego nie będzie miał nikt inny.


Produkty Parker są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, łącznie z odpowiednim kształtem oraz wagą (dla wygody użytkowania). Dzięki temu, nawet wielogodzinne pisanie piórem, czy długopisem tej marki to czysta przyjemność. Ich minimalistyczny i klasyczny styl przypadnie do gustu niemal każdemu.


Elegancki zestaw artykułów piśmienniczych np. dla pary, unikatowy długopis w pięknej kolorystyce, czy jedyne w swoim rodzaju pióro z grawerem, polecają się, jako idealny pomysł na prezent. Taki podarunek wpisuje się w ideę obdarowywania zarówno pięknymi, jak i funkcjonalnymi przedmiotami. Dzięki trzymaniu się tej zasady, możemy mieć pewność, że podarowany przedmiot nigdy się nie znudzi i będzie z radością użytkowany. Takie prezenty nie wprawiają obdarowanego w zakłopotanie, są uniwersalne i ucieszą wiele osób - także tych, które mają już wszystko, są wymagające i tych, którym ciężko dogodzić.

 

Artykuły piśmiennicze Parker – gwarancja jakości i niewygórowanej ceny.


Marka Parker niewątpliwie kojarzy się z prestiżem i ponadczasową elegancją. Można więc odnieść mylne wrażenie, że jest przeznaczona tylko dla zamożnych osób i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Tymczasem ceny produktów Parker zaczynają się już od 49zł, z opcją grawera gratis! Sprawia to, że marka Parker jest na niemal każdą kieszeń. Ponadto, dzięki wysokiej jakości wykonania produktów, można mieć pewność, że będą one służyć przez długie lata. Pióra marki Parker są praktycznie bezawaryjne i cały czas gotowe, by tworzyć tekst pisany, z pomocą naszych dłoni. Możliwość zakupu wymiennych naboi i wkładów, sprawia że pióro Parker można używać niemal bez końca.


Produkty Parker to dobre rozwiązanie, jeśli szukamy wyszukanego podarunku, dla wyjątkowej i ważnej osoby. Pióro wieczne z grawerem to też świetny sposób na zrobienie prezentu... samemu sobie! W nagrodę, na poprawę humoru, albo by uwiecznić jakieś ważne wydarzenie w życiu. W uwieńczeniu znaczącej chwili (np. narodziny dziecka, ślub..) pomoże opcja darmowego grawerunku na piórze. Wyjątkowa data, imię ukochanej osoby, czy ważne inicjały –już zawsze mogą być blisko nas, na wyciągnięcie ręki. Od teraz z pozoru zwykłe pióro, może zostać osobistym "amuletem" i ulubionym przedmiotem, z którym już się nie rozstaniesz. 


Jeśli szukasz artykułu piśmienniczego, łączącego ponadczasowy styl, elegancję i funkcjonalność, pióro kulkowe Parker prawdopodobnie jest tym, czego szukasz. Niepozorny wygląd, kryje w sobie wszystko to, co kochają i cenią fani kulkowych piór. Charakteryzuje je pieczołowite wykonane z dbałością o każdy detal i najwyższa jakość wykonania korpusu wraz ze skuwką (szlifowana stal nierdzewna lub żywica akrylowa). Ponadto posługiwanie się nim jest bardzo proste. Pióro Parker cena? Zazwyczaj oscyluje w granicach 189zł. Zważywszy na fakt, że jest to zakup na wiele lat i dotyczy niezwykle trwałego produktu, dodającego prestiżu i radości z użytkowania, inwestycja jest warta swojej ceny.


Pióro kulkowe Parker, pióro wieczne, czy może zestaw Parker z grawerem?


Mimo zmieniającego się świata i ogólnej komputeryzacji w wielu dziedzinach, pisanie ręczne nadal ma swoich zwolenników. Miło jest czasem wrócić do dawnych lat, kiedy to w szkole obowiązkowe było pisanie piórem. Grono osób dostrzega ogromną różnicę i swojego rodzaju magię w posługiwaniu się piórem na "żywym" papierze i używają go do pisania wierszy, listów, czy podpisywania dokumentów. To piękny zwyczaj i ukłon w stronę tradycji - stylowe pióro z grawerem dzierżone w dłoni wygląda niezwykle elegancko.


Nasza oferta to szeroki wybór piór kulkowych, jak i wiecznych. To, który rodzaj wybrać, zależy oczywiście od osobistych preferencji i kilku innych kwestii. Warto poznać niektóre różnice między nimi, by dokonać trafnego wyboru:
-różnicę - na pierwszy rzut oka - można dostrzec już w wyglądzie stalówki – w piórze kulkowym przypomina długopis, a w piórze wiecznym przybiera nieco szpiczasty kształt,
-pisanie piórem kulkowym jest bardziej zbliżone do pisania długopisem (nie trzeba nabywać wprawy i przyzwyczajać się do niego w jakiś specjalny sposób), podczas gdy posługiwanie się piórem wiecznym wymaga nieco ćwiczenia i wprawy oraz wyrobienia odpowiedniej techniki pisania,
-pióro wieczne uważane jest za bardziej prestiżowe. Jest często używane przez urzędników, polityków oraz inne osoby, piastujące wysokie stanowiska. Szczególnie cenione przez osoby starsze, z zamiłowaniem do tradycji,

Pióra Parker z grawerem, w roli prezentu będą szczególnie polecane.. :
-w prezencie dla bliskiej osoby, z okazji urodzin, jubileuszu, sakramentu lub... bez okazji,
-dla szefa, współpracowników, partnerów biznesowych,
-jako nagrody i wyróżnienia,
-w podziękowaniu (np. wychowawczyni w szkole, z okazji Dnia Nauczyciela bądź zakończenia przez siebie edukacji),
-zestaw Parker z grawerem sprawdzi się świetnie jako prezent dla pary – z okazji wstąpienia w związek małżeński, rocznicy ślubu, z okazji Dnia Babci i Dziadka i wiele innych.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.