Zestaw do whisky

Zestaw do whisky

Zestaw do whisky - na prezent

Wykonany z najwyższą starannością i z najwyższej jakości grubego szkła karafka do whisky zestaw ze szklankami, to szczelna karafka w zestawie z sześcioma pasującymi do niej szklankami. Jest to elegancki i klasyczny prezent, który ucieszy wielbicieli wyśmienitych trunków, ale i wielbicieli pięknych przedmiotów, dodających wnętrzu stylu i klasy. Piękne zestawy do whisky tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno wyeksponowane na półce lub witrynie jako element dekoracyjny, jak i stanowiące część stołowej zastawy, utrzymujące niezmieniony smak i aromat alkoholu na długo. Przejrzysty, wysokiej jakości kryształ i piękna forma zestawu do whisky to gwarancja zadowolenia gości i stworzenia w domu eleganckiego klimatu.

Zestaw do whisky to sprawdzony pomysł na prezent. Wybieraj spośród różnych form i kształtów! Dla wielbicieli klasyki, minimalizmu i stylowej prostoty, przygotowaliśmy kryształowy zestaw do whisky o standardowym, eleganckim kształcie. To cylindryczny, opływowy, lekko rozszerzający się kształt – zarówno karafki, jak i dołączonych do zestawu szklanek. Z kolei dla wielbicieli bardziej nowoczesnych, zmyślnych kształtów, przygotowaliśmy nowatorski, elegancki zestaw do whisky o intrygującym kształcie. Sprawdź sam i wybierz, który bardziej podpasuje Tobie lub osobie, której chciałbyś go podarować. W końcu ile ludzi na świecie, tyle różnych gustów i upodobań – staramy się zatem, aby w naszym sklepie każdy komplet do whisky był wyjątkowy – czy to zestaw do whisky Bohemia, czy w innym stylu.

Zestaw do whisky – klasyczna elegancja

Klasyczny, elegancki zestaw do whisky to atrybut każdego prawdziwego mężczyzny. Na każdym stole, z różnych okazji, w każdym wnętrzu prezentował się będzie naprawdę klasycznie, dodając wdzięku i przytulności. To najlepszy sposób na uświetnienie każdej okazji i nadanie jej uroczystego, ale i intymnego i domowego charakteru. Gospodarz powinien w praktyczny, ale i stylowy sposób podawać najlepsze trunki podczas spotkań zarówno w bliskim, rodzinnym gronie, jak i podczas spotkań biznesowych czy z przyjaciółmi – a to zdecydowanie zapewni karafka do whisky zestaw ze szklankami.

Co charakteryzuje nasze zestawy do whisky? Niewymuszona, klasyczna elegancja, najwyższa jakość kryształu, szczelny szklany korek utrzymujący smak i aromat alkoholu, a także idealna symbioza pomiędzy kształtem i stylem karafki, a formą i designem dołączonych do zestawu szklanek. Z myślą o wyjątkowych okazjach wprowadziliśmy możliwość dołączenia do zestawów specjalnego, personalizowanego graweru. Każdy komplet do whisky dostępny w naszym sklepie, składa się z kryształowej karafki i szklanek z grubym dnem. Wszystkie elementy kompletu są poręczne i wygodne, i odznaczają się wyjątkowym designem. Kryształowy zestaw do whisky będzie trafionym prezentem – czy to dla siebie, czy dla innej osoby – który łączy w sobie styl i klasę, praktyczność, oraz miłe wspomnienia i możliwość przyjemnego spędzenia czasu oraz relaksu.

Pokazano 1-9 z 10 pozycji
Pokazano 1-9 z 10 pozycji

Aktywne filtry

 • Zestaw do whisky Komplet

  Cena 139,00 zł

  Komplet karafka do whisky i 6 szklanek.

  Zawsze szukamy udanego pomysłu na prezent. Prezent na ślub, to wyjątkowa uroczystość która zobowiązuje nas do wybrania pięknego i użytkowego prezentu. Na pewno, jednym z prezentów będzie komplet karafka z sześcioma szklankami. Komplet który będzie również spełniał funkcje użytkowe w przyszłym domu Państwa Młodych.

 • Komplet szklanek wraz z elegancką karafką powinien znajdować się w każdym dobrze wyposażonym barku. Karafka, dzięki grubym ściankom i szczelnemu zamknięciu doskonale nadaje się do przechowywania i podawania na stół whisky. Szklanki z grubym dnem są natomiast klasycznym naczyniem do picia tego trunku, zapewniającym uwolnienie pełni aromatu i smaku. Komplet jest też świetnym pomysłem na prezent.

 •  Rocznica Ślubu 

  Elegancki, klasyczny, wykonany z najwyższej jakości solidnego szkła komplet do whisky, złożony z karafki oraz sześciu szklanek, to doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Jest to komplet praktyczny, który przysłuży się podczas spotkań w małym lub większym gronie, ale także stworzy piękną dekorację w witrynie czy na półce. Grawer na szkle dodatkowo uwydatni wyjątkowość i stylowość kompletu.

 •  Zestaw do Whisky

  Stylowy komplet do whisky, wykonany z wysokiej jakości grubego szkła, to doskonały pomysł na prezent z okazji przejścia na emeryturę. Jest to komplet praktyczny, składający się ze smukłej karafki ze szczelnym korkiem oraz sześciu szklanek. Będzie służył podczas uroczystości i imprez, ale również pięknie prezentował się na stole czy w przeszklonej szafce.